סוגי אתרים קיימים

סוגי אתרים קיימים

חנות אונליין

כמו שאנחנו רואים את זה, שוק חנויות האונליין גדל מיום ליום ואיתו גם כמות הגולשים. בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו, חנות אונליין היא לא עוד אתר תדמית להצגת עסק או חברה. אלא כלי עבודה לכל דבר, המחזק את הקשר עם הלקוחות ויוצר מערכת יחסים שלמה של אמון.

חנות אונליין היא, למעשה, אתר אינטרנט, שדרכו מתאפשר פרסום מוצרים ללקוחות. הלקוחות מזמינים מוצרים ומשלמים עליהם דרך סליקה המתבצעת באתר, ואז המוצרים מגיעים ללקוח באמצעות שליח.

אז מה היתרונות באתר חנות?

חסכון בעלויות- כאן לא תשלמו על שכירות, ריהוט, עיצוב המקום, ותחזוקה שלו.
זמינות- החנות האינטרנטית פתוחה מסביב לשעון 24/7 בכל ימות השנה! כך שהלקוח שנכנס לגלוש באתר מקבל – זמינות ונוחות ללא קשר לשעה או ליום שהוא נכנס.
שימוש במשאבים- באתר חנות אתם חוסכים ללקוח שלכם שימוש יקר במשאבים כמו דלק, טרחה וזמן שכל כך יקרים לו.
פופולריות- הלקוחות פשוט התרגלו לבלות באינטרנט את רוב יומם, ולמצוא שם את כל מבוקשם כולל מוצרי צריכה. הם פשוט מעדיפים לקנות את כל מבוקשם באינטרנט ולחסוך את זמנם היקר.

לכן, מומלץ לפנות למתכנת שמחזיק בארגז כלים עשיר ובתוכו: טכנולוגיה חדשנית עם כלים רבים, ידע וניסיון המאפשרים לפתח הרבה מאוד מהרעיונות שרצים לכם, היזמים בראש.

אתר קטלוג מוצרים

אם עד היום, הלקוחות שלך הלכו לאיבוד בין כל העמודים בחוברת של עשרות או מאות עמודים, אז היום יש כבר פתרון נוח ופשוט הרבה יותר-בניית אתר קטלוג של מוצרים.
אתר קטלוג מוצרים מאפשר חשיפה לעסק שלכם, כמו אתר תדמית, אך בנוסף גם לכל מוצר ושירות שאתם מציעים.
חוויית המשתמש בקטלוג מוצרים היא מאוד נוחה ומאפשרת גלישה בזמן קצר ואפקטיבי.

בניית אתר קטלוג מוצרים מתאימה במיוחד לבעלי עסקים שירצו בעתיד לפתוח חנות אונליין עם סליקת אשראי.

יש לך עדיין שאלות? אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ אצלנו בסטודיו, ללא עלות וללא התחייבות. אפשר גם להשאיר לנו פרטים ונחזור אלייך 

אז תנו לנו לעבור את ההרפתקה הזו איתכם, תנו לנו ללוות אתכם יד ביד כדי להביא לעולם את המוצר שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן