רוצים פופאפ צבעוני שיצוץ לגולשים שלכם רגע לפני שהם סוגרים את החלון האתר?

רוצים פופאפ צבעוני שיצוץ לגולשים שלכם רגע לפני שהם סוגרים את החלון האתר?

לפני כמה שנים, אם הייתם גולשים באתר, באים לצאת ממנו ואז הופ, היה קופץ לכם חלון עם מסר שיווקי כלשהו, הייתם מתעצבנים כנראה.

היום, לפופאפ באתר יש עוד כמה מטרות

ישנם סוגים שונים של פופאפ ולכל פופאפ יש מטרה שונה, כשהמטרה העיקרית היא כמובן איסוף לידים.
הפופאפים בדרך כלל נותנים הצעה לשירות מסוים, כאשר הגולשים נמצאים בדף של שירות או של מוצר במשך מספר שניות או קראו וגללו את העמוד, והם מוכנים לקרוא הצעה.

לפני שנתחיל, רק נראה לכם דוגמא קטנה מה זה בכלל פופאפ.

למי זה מתאים?

  1. פופאפים יכולים להתאים לכל סוגי האתרים: אתר תדמית, אתר אינדקס, אתר חנות, אפילו בדף נחיתה.

פופ אפ באתר? למה זה טוב?

איסוף לידים

בין אם זה גולש חדש באתר, ובין אם זה גולש שחוזר לאתר שוב ושוב, אפשר להציע לו שירותים שונים ולהעביר לו מסרים שונים על ידי יצירת פופאפ שיגרום לו להשאר עוד באתר, לרכוש שירות מסוים, לעבור לעמוד אחר באתר או למלא טופס יצירת קשר.

הגדלת כמות הטלפונים

הרבה אתרים עדיין לא רספונסיביים מה שאומר שלא רק שהם לא מותאמים לתצוגה במובייל, אין להם גם טלפון לחיץ באתר. שימוש בפופ אפ במקרה הזה יגרום להם ללחוץ על כפתור החיוג במהירות ובנוחות מבלי לשבור את הראש איפה למצוא את הטלפון.

רכישת יותר מוצרים באתר

מאוד תלוי מה המסר שאתם רוצים שיעבור לגולש בפופאפ ולפי זה להקים אותו בעמוד המתאים. אם הוא מבצע רכישה של מוצרים באתר חנות, ומכניס מוצרים לעגלה, המטרה היא שהרכישה תסתיים בהצלחה או אפילו להגדיל את סכום המכירה מבלי לתת לו לנטוש את האתר באמצע.

הגדלת זמן גלישה באתר והקטנת נטישה

המטרה היא להגדיל את זמן השהייה באתר. אבל הבעייה היא שבהרבה אתרים גולשים נוטשים את האתר ישר אחרי ביקור בדף אחד או מקסימום שניים. במקרה כזה רצוי ומומלץ להקפיץ להם פופאפ עם כפתור הנעה לפעולה שיגרום להם לחשוב פעמיים ויפנה אותם לדף רלוונטי שאתם רוצים שהם יגיעו אליו.

בעלי אתרים?
רוצים פופאפ צבעוני שיצוץ לגולשים שלכם רגע לפני שהם סוגרים את החלון האתר? אז בשביל זה אנחנו פה😀
נעצב לכם פופ אפ חדשני ויפה עם תמונות/כיתוב/טופס יצירת קשר/לחצן התקשרות וכו'…. זוהי דרך נוספת ומוצלחת להמיר את הגולשים שלכם (שכמעט ורוצים לנטוש את האתר) ללקוחות אמיתיים של ממש!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן