5 השלבים של הסטודיו שלנו כדי לייצר עבורכם את האתר המושלם!

5 השלבים של הסטודיו שלנו כדי לייצר עבורכם את האתר המושלם!


1. פגישת איפיון אתר

לכל לקוח חדש שמגיע אלינו עם בקשה לבניית אתר, אנחנו עורכים שיחת איפיון טלפונית קצרה ולאחריה פגישה לצורך דיוק המסרים, תכנים והויז'ן של איך האתר צריך להראות. המטרה שלנו היא ליצור עבור הלקוח את האתר המדויק ביותר ולכן חשוב מאוד לא לוותר על השלב הזה. תסמכו עלינו השלב הזה חוסך הרבה כאב ראש בהמשך.


2. הצעות מחיר

האתר שלכם עובד בשבילכם 24/7. גם כשאתם בחופשה, מנוחה או מחלה. לכן, כדאי ומומלץ להשקיע באתר, ונכון שכל אחד יכול להרכיב אתר לבד או לבנות במחיר בדיחה במערכות קיימות אבל זה משהו אחר לגמרי! כי אנחנו תופרים לכל עסק חליפה מותאמת אישית לפי התקציב והצורך. לא עובדים עם תבניות, אלא רק לפי קוד מאפס, ולא בצורה שבלונית.
אפשרי בהחלט לבדוק הצעות מחיר שונות, להבין את ההבדלים בין הספקים שלכם ולתקצב לעצמכם תקציב ראוי לבניית האתר שלכם.
אבל, בסופו של דבר הכי חשוב זה לסמוך על מי שיבנה לכם את האתר, כי אתם הולכים דרך יחד, מרגע איפיון עד לאתר מושלם ולכן, הצעת המחיר שקיבלתם לא צריכה להיות השיקול היחידי בבחירה שלכם.


3. עיצוב האתר

בדרך כלל אנו נשתמש בצבעי המיתוג והשפה הגרפית שמלווה את העסק. לא נשתמש בצבעים סתמיים, אלא ניקח אלמנטים גרפיים, צבעוניות מתוך צבעי המותג שלכם. נשתמש בפונטים מודרניים וחדשניים, שיהיו אחידים וקריאים והכי חשוב יתאימו לסוג העסק שלכם ולמה שהוא מייצג.


4.יצירת חווית משתמש נוחה –

נייצר לכם עיצוב משולב תוכן ותמונות בצורה מושלמת ומעוצבת שתגרום למשתמש לרצות להישאר באתר שלכם ולא להתעייף ולצאת ממנו. נייצר הנעות לפעולה, ונגרום לסקרנות, להרגשה נעימה ולרצון לעבור בין יתר העמודים באתר.


5. אחריות ועדכונים-

לכל לאתר שאנחנו בונים, אנחנו נותנים אחריות מלאה על תקלות, באגים, עדכוני מערכת ועוד…..
לא מעלים את האתר שלכם לאוויר ושוכחים ממנו, אלא מעדכנים אתכם ונמצאים לשירותכם גם אחרי בניית האתר.

יש לך עדיין שאלות? אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ אצלנו בסטודיו, ללא עלות וללא התחייבות. אפשר גם להשאיר לנו פרטים ונחזור אלייך 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן